درباره ما

معرفی شرکت پخش عقاب

سیستم‌های سنتی توزیع، همواره هزینه‌های گزافی بر تولیدکنندگان تحمیل می‌کنند. شرکت پخش عقاب، به پشتوانه بیش از 70 سال تجربه شرکت حلوای عقاب و با نگرشی علمی به مقوله‌های فروش- پخش- توزیع، در سال 1385 تأسیس گردید.

شرکت پخش عقاب از بدو تأسیس و حتی پیش از آن، همواره سعی بر آن داشته تا کلیه فرآیندها و فعالیت‌های خود را با رویکردی کاملا علمی پیش ببرد تا بتواند به عنوان شرکتی پیشتاز و مدرن در عرصه ارائه خدمات پخش و توزیع در کشور گام بردارد. شرکت پخش عقاب برای تحقق این مهم، با بهره گرفتن از سیستم‌های علمی فروش و مدیریت کیفیت را اجرا و پیاده سازی کرده‌است و با پایش پیوسته همواره سعی در رفع نواقص و بهبود روش‌های اجرایی خود دارد. روند پیشرفت این شرکت در مدت زمان کوتاهی که از تأسیس آن می‌گذرد، به گونه‌ای است که نیروی انسانی شاغل در آن از 28 نفر، به بیش از 750 نفر؛ و فضای اداری آن از 300 متر مربع در ساختمانی یک طبقه، به 1200 متر مربع در مجموعه هولدینگ عقاب ارتقاء یافته‌است و در حال حاضر، محصولات سبد پخش عقاب در انباری به وسعت 17،000 متر مربع انبارش و نگهداری می‌شود.

شرکت پخش عقاب به علت گسترش و تنوع فعالیت‌ها به مرور واحدهای خود را توسعه داده و امروز با داشتن 16 واحد مستقل تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد و از این طریق موجبات رضایت همه‌جانبه آنان را فراهم آورد. این واحدهای تخصصی مستقل شامل: تحقیقات بازار، بازاریابی، توزیع، فناوری اطلاعات، برنامه ریزی، کنترل کیفیت، اداری و مالی، بازرگانی، تبلیغات، سیستم و استراتژی، انبار، تامین کالا، پخش تهران، پخش خیام و پخش شهرستان‌ها و بازارهای خاص.

برای دست‌یابی به سیستم توزیع بهینه و کارآمد، واحدهای فروش پخش عقاب به 4 گروه اصلی تفکیک می‌شوند: واحد تخصصی پخش مویرگی تهران با سه لاین مجزا (شوینده- بهداشتی- غذایی)، 8 واحد فروش (حوز1 در زمینه پخش مویرگی تهران، حوزه 2 در زمینه پخش عمده فروشی‌های بازار و مویرگی جنوب تهران و حومه، فروش شهرستان، فروش بازارهای خاص، فروش زنجیره‌ای‌ها و تعاونی‌ها، فروش هنکل تهران، فروش هنکل البرز و فروش پارس حیات در زمینه بهداشتی). شرکت پخش عقاب، بواسطه فعالیت تخصصی این واحدها توانسته بیش از 22،000 مشتری را به صورت مستقیم در تهران؛ و کل ایران را از طریق 140 نماینده، خدمات رسانی و پوشش دهد.

شرکت پخش عقاب که امروزه به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های پخش کشور شناخته می‌شود موفقیت خود را مدیون پیروی و ساختار پذیری از برنامه‌های استراتژیک با محوریت مدیریت استراتژیک است. همین رویکرد و برنامه‌ریزی درست و تعهد به اجرای صحیح آن‌ها طی سالیان اخیر باعث رشد و توسعه پیوسته این شرکت گردیده‌است. پخش عقاب، هر ساله با جمع‌آوری اطلاعات بازار و داده‌های خود، عملکرد خویش را به صورت مستمر در جلسات بازنگری ارزیابی کرده و با تعیین اهداف کوتاه مدت، برنامه‌های استراتژیک خود را برای تحقق این موارد تدوین و اجرا می‌کند و از این طریق طی سال‌ها فعالیت، با ارائه خدمات دقیق، علمی و منحصربفرد موفق به جلب اعتماد و رضایت مشتریان شده و به جایگاهی درخشان در صنعت پخش و توزیع کشور دست‌یافته است، از این رو امروزه شرکت پخش عقاب به یکی از اولین انتخاب‌های برندهای مطرح داخلی و خارجی همچون هنکل، پارس‌حیات، رژین، شادلی و... بدل شده‌است.

بیانیه ماموریت

شرکت پخش عقاب فعالیت خود را توزیع محصولات سوپرمارکتی در بازار ایران می‌داند. این سازمان تمایز اصلی خود را "منظر علمی به بازار"می‌داند و به همین منظور کلیه فعالیت‌های خود را در قالب نظام جامع مدیریت استراتژیک که در راستای اهداف هولدینگ عقاب می‌باشد تعریف نموده و معتقد است برای عرضه و توسعه محصولات در بازار می‌بایست در کلیه وجوه سازمان از "طرح بازار" استفاده نمود.

ما تلاش می‌کنیم از سلاح تحقیقات بازار نیازهای تصریحی و تلویحی مشتریان را به صورت فرصت‌ها و تهدیدهای بازار درک کرده و با تبدیل آن به طرح بازار،کارفرمایان و کارکنان خود را متقاعد سازیم تا با گویش علمی با بازار مکالمه نموده و محصولات خود را اصلاح نمایند.

شرکت پخش عقاب بر دو اصل احترام و علم استوار است. احترام به سهامداران در انتخاب مناسب کارفرمایانی که تفکراتشان با مدیریت علمی هماهنگ باشد. احترام به کارفرمایان که محصولاتشان را به ما سپرده و باید برای گسترش فروش آن‌ها تلاش کنیم. احترام به کارکنان که متفکر و مجری این گسترش‌اند و می‌بایست برای رضایت و پویایی ایشان تلاش نمائیم و از همه مهم‌تر احترام به مشتریان که می‌بایست برای درک و پاسخ به نیازها و نظراتشان کوشش کنیم.

اما برای علمی کردن و بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت سازمان، کلیه فعالیت‌های خود را از طریق نظام جامع مدیریت استراتژیک طرح ریزی نموده و سپس با استعانت از استاندارد ISO9001:2008 در قالب رویه‌های علمی تدوین شده اجرا می‌نمائیم.

اهداف

  • کاربردی کردن نظام مدیریت استراتژیک در سازمان
  • استفاده از طرح بازاریابی جهت ورود و گسترش فروش محصولات در تمامی ارگان‌های سازمان
  • تثبیت پایه های منابع انسانی در داخل سازمان
  • تثبیت گردش اطلاعات و تجزیه و تحلیل داده ها در سازمان
  • کاربردی کردن سیستم‌های جامع در کلیه واحدهای مجموعه
  • مکانیزه کردن سیستم‌ها و اطلاعات در سازمان
WordPress Video Lightbox Plugin