محصولات آرایشی و بهداشتی به عنوان زیرمجموعه‌ای پرمصرف از محصولات FMCG و کالاهای مصرفی مارک‌دار هستند که در کسب‌وکار سالن‌های آرایشی و زیبایی تقاضای زیادی دارند. قابل‌توجه است که ایران یکی از بزرگ‌ترین مصرف‌کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی است و از این نظر در رتبه هفتم دنیا و دوم خاورمیانه قرار دارد. حجم بازار لوازم آرایشی در ایران در حدود ۲/ ۲ میلیارد دلار است که ۷۰ درصد از این تقاضا توسط کالاهای خارجی تأمین می‌شود. شرکت پخش عقاب به‌منظور گسترش نوآوری‌ها و کسب رهبری در بازار همواره به دنبال بهترین‌ها در سبد کالایی خود است. در این راستا شرکت آلمانی هنکل جزو بهترین‌های بازار است و محصولات آن در 150 کشور مختلف به فروش می‌رسد. گروه محصولات آرایشی و بهداشتی هنکل نیز به‌طور مداوم در حال گسترش است و تا امروز واحدهای تولیدی این شرکت برند‌های متعدد و موفقی را در زمینه بهداشت و آرایش مو و پوست توسعه داده‌اند. شرکت پخش عقاب همکاری خود با شرکت هنکل را از سال 2015 با پخش و فروش مویرگی شوینده‌های پریل و پرسیل آغاز نموده و تا امروز روابط تجاری قوی و پایداری با این شرکت آلمانی بنیان نهاده است. اکنون محصولات آرایشی و بهداشتی هنکل مانند شوارسکوف، تافت، گلیس، پلت، فا و شاوما نیز به سبد کالایی پخش عقاب اضافه‌شده است تا رضایت کامل مشتریان فراهم شود.

 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP

صنایع سلولزی و بهداشتی یکی از مهم‌ترین صنایع ایران محسوب می‌شود؛ جمعیت 80 میلیونی ایران و استفاده تمامی اقشار جامعه در همه مقاطع سنی، بازار بسیار بزرگی برای تولیدکنندگان داخل و خارج دستمال کاغذی و بهداشتی فراهم کرده است. با توجه به آمارهای رسمی در سال 93: حجم بازار تولیدات سلولزی و دستمال کاغذی و بهداشتی 50 هزار تن با گردش مالی حدود 100 میلیارد تومان برآورد شده است که این گردش مالی در دو بخش تولید و بسته بندی دستمال کاغذی در ایران حاصل می‌شود. از طرفی نیاز بازار داخل کشور 40 هزار تن است که توسط تولیدکنندگان داخلی تأمین می شود. مازاد تولید بر نیاز کشور نیز سهم صادرات چندین میلیون دلاری به کشورهای همسایه داست. در حال حاضر بصورت اسمی 300 واحد تولید محصولات سلولزی در ایران وجود دارد. اما تنها 50 شرکت بطور واقعی به تولید این محصولات در بسته بندی‌های مختلف مشغول هستند. ظرفیت تولید واقعی این 50 واحد حدود 50 تن در سال است، در حالیکه ظرفیت اسمی تولید سالانه این واحدها بالغ بر ۱۰۰ هزار تن است. از نظر عوامل محیطی تأثیرگذار بر این صنعت، بحران‌های ارزی و اقتصادی در ایران دو بار در سالهای 86 و 91 باعث افزایش شدید قیمت دستمال کاغذی شد. تنها در سال ۹۱ قیمت دستمال کاغذی نسبت به سال قبل دو برابر شد و از کیلویی ۲۰۰۰ تومان به ۴۰۰۰ تومان افزایش یافت و بالطبع موجب رکود و کاهش فروش نسبت به سال قبل شد. کاهش فروش به همراه افزایش قیمت مواد اولیه و بالا رفتن هزینه حقوق کارگران باعث تعطیلی برخی از واحدهای تولیدی محصولات سلولزی و بهداشتی در کشور شد. همین بحران‌های ارزی و اقتصادی در ایران در کنار آمارهای ارائه شده از حجم بازار، محیط رقابتی شدیدی برای تولیدکنندگان صنایع سلولزی و بهداشتی در ایران بوجود آورده است. خوشبختانه با توجه به دیدگاه حمایتی دولت به تولیدات داخلی، در سال ۹۲ به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت، تعرفه کاغذهای بهداشتی با کد ۴۸۰۳ با ۴ درصد افزایش از ۸ درصد به ۱۲ درصد در سال ۹۳ رسید. امروز 30 شرکت برتر، حدود 90 درصد نیاز بازار داخل را در دست گرفته اند و به طور کلی تولیدات داخلی کشورمان در بازار دستمال کاغذی و محصولات بهداشتی به خوبی در رقابت با نمونه‌های خارجی برنده هستند. از طرف دیگر محصولات بهداشتی و سلولزی به‌طور مستقیم با سلامت افراد جامعه نیز سروکار دارد. به همین دلیل صنایع سلولزی و بهداشتی به لحاظ استانداردهای تولید بسیار حساس بوده و از جهت تأمین مواد اولیه مرغوب، بهداشت محیط تولید و کیفیت استاندارد محصول نهایی اهمیت فراوانی دارد. باید توجه کرد که در تولید دستمال‌های کاغذی از مواد اولیه یا تیشوی نامرغوب و یا از ضایعات دستمال‌های دیگر استفاده نشود. استفاده از مواد اولیه نامرغوب، ممکن است باعث بروز آلرژی، سرفه، مشکلات پوستی و... شود. به همین دلیل، شرکت پخش عقاب همیشه در لاین فروش محصولات سلولزی و بهداشتی اهمیت فراوانی برای کیفیت محصولات و شهرت تأمین‌کننده قائل بوده است.. متخصصان این امر در شرکت پخش عقاب در انتخاب دستمال‌کاغذی مرغوب و تشخیص انواع نامرغوب به درجه سفیدی کاغذ، میزان نرمی کاغذ، میزان رطوبت، بوی کاغذ ،کیفیت بسته‌بندی و استحکام آن هنگام حمل‌ونقل توجه فراوان می‌کنند.

 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP

شرکت پخش عقاب از بدو تأسیس، همواره سعی بر آن داشته تا با رویکردی کاملا علمی کلیه خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد و از این طریق به عنوان شرکتی پیشتاز و مدرن در صنعت پخش و توزیع در کشور گام بردارد. شرکت پخش عقاب بواسطه سال‌هات تجربه در این صنعت و ارائه خدماتی باکیفیت، افتخار همکاری با برندهای مطرح ایرانی و بین‌‌المللی را دارد و همواره می‌کوشد تا موجبات رضایت این برندها را فراهم آورد.

 • حلوای عقاب
 • روژین
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • میکس لند
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP
 • TEPTIP

پاستیل BEBETO

شرکت Kervan که در سال 1995 تأسیس‌شده است، امروز یکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان پیشتاز انواع محصولات پاستیل و مارشمالو با برندهای برجسته ای مانند Yumy Yumy, Crayola, Peanuts Curious George و Bebeto در ترکیه می باشد. Kervan با ظرفیت تولید سالانه 100 هزار تن در کارخانه‌ای استاندارد به وسعت 50000 مترمربع با استفاده از تکنولوژیهای تولید پیشرفته موفق به دریافت استاندارد ISO9001-2000 و گواهینامه‌های BRC ، AIB و IFC نیز شده است. فلسفه اصلی این کمپانی تقویت و تحکیم حضور محصولات خود در بازارهای داخل و خارج کشور ترکیه است، بطوریکه محصولات آن همیشه یادآور کیفیت عالی ، کسب بیشترین رضایت مشتری، بهره‌گیری از تکنولوژیهای نوآورانه و تنوع روزافزون برندها باشد. شرکت Kervan در ابتدا با تولید آدامس کار خود را شروع کرده بود. سپس حوزه کاری خود را گسترش داده و تولید پاستیل و ژله را نیز در سال 1998 آغاز کرد. Kervan اولین شرکتی بود که از سال 2005 به بعد به تولید انواع جدیدی از پاستیل روی آورد. یکی از نوآوری‌های این شرکت در این زمینه، تولید پاستیل سیاه از گیاه Liquorice یا شیرین بیان(سوس) بود. در حال حاضر برند Bebeto یکی از سه برند برتر پاستیل در بازارهای جهانی است و شرکت Kervan قصد دارد به کمک تیم خلاق و نوآور تحقیق و توسعه خود در بازارهای جهانی آبنبات نیز به این رتبه دست یابد.

حلوای عقاب

شرکت حلوای عقاب با بیش از 70 سال تجربه، به عنوان بزرگترین و برترین شرکت تولید کننده محصولات بر پایه کنجد در ایران و یکی از برترین‌های خاورمیانه شناخته می‌شود. حلوای عقاب طی سال‌ها فعالیت و با توسعه محصولات خود موفق به دریافت جوایز و افتخارات بسیاری ازجمله جایزه بین‌المللی کیفیت اروپا، کسب جایزه R&D برتر از جشنواره شهاب، شرکت برتر در همایش بین‌المللی برند برتر، کیفیت برتر از سازمان غذا و دارو، لوح شرکت برگزیده در همایش استاندارد و صنعت غذا از سازمان ملی استاندارد ایران و اخذ گواهی‌نامه ثبت اختراع و نوآوری محصول سس کنجد حلوای عقاب از شرکت IUI انگلستان شده‌است.

ویکتوریا

چای ویکتوریا از سال 1374 فعالیت خود را در زمینه‌ی تهیه و توزیع چای و قهوه در کانادا آغاز کرده و از اعضای انجمن چای کانادا است. کیفیت چای و قهوه این شرکت با سیستم‌های مکانیزه کنترل کیفی به‌طور مستمر ارزیابی می‌شود تا بهترین محصول تولید و پخش شود. شرکت آوا نگین پاسارگاد به‌عنوان واردکننده و بسته‌بندی کننده محصولات برنج، چای و چای کیسه‌ای تحت برند ویکتوریا از سال 88 با شرکت عقاب به‌منظور توزیع این محصولات همکاری می‌نماید.

دراژه

شرکت صنایع غذایی دراژه با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی و تجهیزات کشورهای آلمان، فرانسه و بلژیک به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده تافی‌های روکش‌دار، مغز دار، کلاسیک و میوه‌ای و پودرهای ژله، ژله رژیمی، دسر میوه‌ای، کرم کارامل و کرم شکلات، در شهرک صنعتی یزد تأسیس شده‌است. شرکت صنایع غذایی دراژه از سال90 با شرکت عقاب در خصوص توزیع اثربخش محصولات خود همکاری می‌نماید.

روژین

مجتمع روژین تاک در سال 1380 تأسیس گردید و به پشتوانه مدیریتی قوی به‌سرعت مراحل توسعه را پشت سرگذاشت. کارخانه روژین هم‌اکنون 8000 هکتار زمین کشاورزی را تحت پوشش دارد و با کشت محصولات کشاورزی، محصولات کنسروی خود را با کیفیت و تازه به بازار عرضه می‌کند. ازجمله افتخارات این شرکت، صادرکننده برتر کشور در سال 1388 و تندیس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به‌عنوان برترین محصول رب گوجه‌فرنگی ایران می‌باشد و از سال 1387به سبد پخش عقاب افزوده شده‌است.

اویاپ

EVYAPبخشی مهم از صادرات صابون و محصولات مراقبت فردی از ترکیه را انجام می دهد و برند آن در بیش از 100 کشور حضوردارد.محصولاتEVYAP در 3 کشور مختلف، سازگار با استانداردهای اروپایی تولید می شود و علاوه بر آن، بزرگترین کارخانه مواد پتروشیمی گیاهی در جهان را در مالزی ساخته است. EVYAPبا مطالعات و سرمایه گذاری های نوآورانه، مراقب استفاده از منابع طبیعی به شیوه ای فعال است. با توجه به مرکز تحقیق و توسعه قوی آن، Evyap در زمینه مراقبت فردی و محصولات پاکیزگی بر محور مشتری مداری کار می کند. Evyap با بیش از 3000 کارمند، یکی از 100 شرکت صنعتی برتر ترکیه است.

ژاوی

شرکت رایا تجارت داریس به‌عنوان واردکننده و بسته‌بندی کننده محصولات (کنسرو زیتون،کمپوت آناناس) تحت برند ژاوی از سال94 با شرکت عقاب در خصوص توزیع محصولات خود همکاری می‌نماید.

تپ تیپ و پی‌ژن

شرکت بین المللی سحردیماس با پیشینه طولانی و درخشان، محصولات متنوعی همچون ذرت، آناناس، هلو، نخود فرنگی و... را به کشور وارد می‌کند. این شرکت هر یک از کالاهای خود را از کشوری وارد می کند که به پرورش دهنده بهترین نوع از آن محصول مشهور است. این محصولات با برندهای گلدن پاین، تپ تیپ و پی‌ژن به بازار عرضه ‌می‌شود. شرکت سحر دیماس به عنوان واردکننده و بسته بندی کننده محصولات کنسروآناناس،کنسرو ذرت شیرین وکنسرو نخود فرنگی از سال 88 با شرکت عقاب در خصوص توزیع این محصولات همکاری می نماید.

سونار

شرکت سعادت تجارت کیمیا زیرمجموعه گروه بازرگانی مؤذنی با 10 سال سابقه است که در زمینه‌ی تهیه، توزیع و واردات انواع مواد غذایی فعالیت دارد و بخش عمده‌ای از واردات خود را به روغن‌های خوراکی (روغن ذرت غیر تراریخته) تحت برند سونار، از کشورهای ترکیه، ایتالیا و هند اختصاص داده است. سونار از سال 90 با شرکت پخش عقاب در خصوص توزیع محصولات خود همکاری می‌کند.

شرکت زاگرس سرچشمه زندگی

شرکت زاگرس سرچشمه زندگی تولیدکننده محصولات (کنسرو تن‌ماهی) با برندهای گالکسی و سالومه می‌باشد. تن ماهی گالکسی از مرغوب‌ترین ماهی‌های تن (گیدر یا هوور) تهیه می‌شود. توجه ویژه به کیفیت و حفظ ارزش تغذیه‌ای مطابق با استانداردهای روز دنیا و نظارت دقیق واحد کنترل کیفیت کارخانه در تولید کاملاً بهداشتی این محصولات، از جمله اهداف اصلی این تولیدکننده می‌باشد. این شرکت از سال 91 با شرکت عقاب در خصوص توزیع تخصصی محصولات خود همکاری می‌نماید.

هانی

محصولات غذای آماده هانی با بهره‌گیری از هنر آشپزی، قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین دستورات پخت ایرانی را با آخرین فن‌آوری‌های جهانی تلفیق کرده تا عطر و طعم ماندگار و اصیل غذای ایرانی را به مشتریان خود هدیه دهد. هانی با نیم‌قرن تجربه و با کمک دستگاه‌های به‌روز و تبحر متخصصین کارآزموده، در مدت‌زمان کمی توانسته جای خود را در میان خانواده‌ها، مسافرین قطارها، هواپیماها و بسیاری دیگر از این دست پیدا کند. در تولید این محصولات غذایی از هیچ‌گونه مواد نگهدارنده استفاده نمی‌شود و راز ماندگاری 18 ماهه این محصولات، استریلیزاسیون حرارتی است. برند هانی از سال 88 با شرکت عقاب برای توزیع با کیفیت و انحصاری این محصولات همکاری می‌نماید.

پاک‌وش-هنکل

شركت پاک‌وش در سال 1354 به پشتوانه‌ی کارمندانی مستعد و باتجربه در صنعت مواد شوینده تأسیس شد. در فروردين سال 1381 شركت پاك‌وش به خانواده شركت بین‌المللی هنكل آلمان پيوست. با خرید60 درصد سهام پاکوش توسط هنکل، این شرکت به‌عنوان اولين سرمایه‌گذاری با اكثريت خارجي در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران به ثبت رسيد و در اردیبهشت‌ماه همان سال، رسماً به هنكل پاك‌وش تغيير نام داد. شرکت هنکل با بیش از یک قرن تجربه در زمینه تولید مواد بهداشتی شوینده، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این صنعت در جهان است. از جمله محصولات این شرکت می توان به پودرهای رخت‌شویی پرسیل، پورکس، محصولات آرایشی و بهداشتی شوارتسکف، فا و چسب‌های لاکتایت و پریت اشاره کرد. شرکت هنکل از سال 1394 به عنوان تامین‌کننده مواد شوینده و بهداشتی وارد سبد پخش عقاب شده‌است و تا به امروز با این شرکت همکاری می‌کند.

پاک‌وش-هنکل

شركت پاک‌وش در سال 1354 به پشتوانه‌ی کارمندانی مستعد و باتجربه در صنعت مواد شوینده تأسیس شد. در فروردين سال 1381 شركت پاك‌وش به خانواده شركت بین‌المللی هنكل آلمان پيوست. با خرید60 درصد سهام پاکوش توسط هنکل، این شرکت به‌عنوان اولين سرمایه‌گذاری با اكثريت خارجي در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران به ثبت رسيد و در اردیبهشت‌ماه همان سال، رسماً به هنكل پاك‌وش تغيير نام داد. شرکت هنکل با بیش از یک قرن تجربه در زمینه تولید مواد بهداشتی شوینده، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این صنعت در جهان است. از جمله محصولات این شرکت می توان به پودرهای رخت‌شویی پرسیل، پورکس، محصولات آرایشی و بهداشتی شوارتسکف، فا و چسب‌های لاکتایت و پریت اشاره کرد. شرکت هنکل از سال 1394 به عنوان تامین‌کننده مواد شوینده و بهداشتی وارد سبد پخش عقاب شده‌است و تا به امروز با این شرکت همکاری می‌کند.

شرکت تاژ

شركت شيميايي بهداد از شركت‌هاي زیرمجموعه گروه مهدتاژ بوده كه در فروردین‌ماه 1363 در تهران به ثبت رسيد. بهره‌گيري از جديدترين فنّاوری علمي، آزمایشگاه‌های پیشرفته و واحد تحقيق و توسعه در کنار تجربه متخصصین، شركت بهداد را به بزرگ‌ترين توليدكننده مواد پاك‏كننده و شوينده بهداشتي در خاورميانه تبدیل کرد. ازجمله محصولات این مجموعه مايع لباسشويي مشكين‌تاژ، رنگين‌تاژ، جرم‌گیر صاف، لوله‌بازکن صاف و مايع ظرف‌شویی سيليكوتاژ می‌باشد. این شرکت با برندهای شوینده تاژ و صاف، به عنوان صادرکننده نمونه كشور در سال‏هاي 1386، 1388، 1389 و 1392 شناخته شد. تاژ از سال 95 با شرکت پخش عقاب در خصوص توزیع محصولات خود همکاری می نماید.

تاک آریا تجارت

شرکت تاک آریا تجارت در سال 1391 به‌عنوان تولیدکننده مرباجات (انواع آلبالو، توت‌فرنگی، هویج، بالنگ، گل سرخ، به و تمشک)، ترشیجات، کنسرو و رب گوجه‌فرنگی با نام تجاری میکس لند و با هدف تولید محصولات غذایی باکیفیت آغاز به فعالیت نمود. در این راستا با تکیه ‌بر دانش و تجربه صاحبان سهام و همکاری با بهترین کارخانه‌های تولیدکننده مواد غذایی ایران، محصولات خود را وارد بازار کرده‌است. شرکت پخش عقاب از تابستان 1395 محصولات میکس‌لند را در سراسر کشور توزیع می‌کند.

آدامس ریلکس

شرکت بازرگانی گلپایگانی شاهرضایی واردکننده انواع آدامس با طعم های مختلف و با کیفیت بالا از کشور ترکیه می باشد. آدامس های وارداتی این شرکت با نام تجاری relax در بسته بندی‌های شیک و با قابلیت باز و بسته کردن متعدد و طعم هایی مانند نعنا، توت فرنگی، آلبالو، موز و ... می باشد. این آدامس علاوه بر دارا بودن مجوز ورود از وزارت بهداشت و بازرگانی از کانون پرورش فکری کودکان نیز مجوز ورود اخذ نموده است. قابل توجه است که آدامس relax از تولیدات شرکت Kent Food ترکیه است. شرکت Kent Food یا Kent Gida (به زبان ترکی ) که از سال 1960 تولید آدامس در استانبول را آغاز کرده است، امروز یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدی شکلات، کاکائو، آدامس، پاستیل و آب نبات در ترکیه و در حال حاضر یکی از زیر مجموعه های هولدینگ بزرگ بین المللی Mondelez Inc. است. این هولدینگ بین المللی صاحب 52 برند برجسته است که با فروش 35 میلیارد دلاری افتخار حضور در شاخص Nazdaq، S&P و Dow Jones را داشته است.

کاپوچینو آلتونسا

آلتونسا برند با ارزش و شناخته شده گروه آلتونکایا کشور ترکیه است. این شرکت از سال 1996 تاکنون بیش از 1000 محصول غذایی به بازار معرفی کرده است که تقریبا تمام نیاز مشتریان را برآورده می کند. آلتونسا به دلیل معرفی محصولات بهداشتی و سالم که با آخرین تکنولوژیهای صنعتی تولید می شوند، به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در ترکیه شناخته شده است. بازار آلتونسا تنها به کشور ترکیه محدود نیست و این شرکت یکی از بزرگترین تأمین کنندگان بازار بین المللی در بسیاری از کشورهای افریقایی و خاورمیانه بشمار می رود.

شوارسکوف

شوارسکوف یک برند آرایشی مو است که بیش از 120 سال از اعتماد کامل مشتریان خود برخوردار بوده است. نام تجاری Schwarzkopf یادآور نوآوری، قابلیت اطمینان، کیفیت، اعتماد و شایستگی است. شعار شوارسکوف "مراقبت تخصصی از موهای شما" است و این رویکرد، پایه های رشد برند شوارسکوف را تشکیل می دهد. محصولات شوارسکوف با اشتیاق وصف ناشدنی برای خلق موهایی زیبا تولید می شوند و این رویکرد در تمام محصولات آن منعکس شده است. شوارسکوف به عنوان چتری از برندهای مختلف، شامل مجموعه ای از محصولات در سه دسته مراقبت از مو، آرایش مو و رنگ مو است. لوگوی مشهور Schwarzkopf روی تمام محصولات قرار می گیرد و در تبلیغات تلویزیونی نیز به روشنی نمایش داده می شود؛ این شیوه برندینگ به سود محصولات جدید و نوآوری هایی است که تحت نام شوارسکوف به بازار عرضه می شوند.

جاکوبس

برند قهوه جاکوبس از سال 1895 تا به امروزمترادف است با قهوه ای با کیفیت، عشق و لذت های بدیع و به این ترتیب خود را به عنوان یک برند قهوه برجسته آلمانی معرفی کرده است، آگاهی از سنت و حس پیشرفت،باعث شده است که جیکوبز یک سبد محصولات قهوه متنوع داشته باشد که عبارتند از قهوه، قهوه فوری، قهوه های ویژِه coffee pods and coffee beans را شامل می شود .در سال 2017 جاکوبس در موقعیت یابی جدید خود به عنوان بخشی از راه اندازی مجدد برند با طراحی یکپارچه، تمام محصولات قهوه جاکوبس را زیر چتر یک نام تجاری قوی قرار داد.به عنوان بخشی از موقعیت یابی جیکوبس کمپین "جاکوبس - رویاهای خود را بیدار کن" آغاز شده و می خواهد الهام بخش مردم برای تحقق بخشیدن به آرزوهای زندگی خود باشد

دلاتو

شركت «صنايع غذایی تكنان جنوب» در نيمه دوم سال 1388تاسيس گرديد. اين شركت پس از تكميل سبدتوليد پخش گرم (كوتاه مدت) خود ، اخيرا با راه اندازی خط تمام اتوماتيک توليد انواع بيسكوئيت و كوكی در جهت راه بری سبد توليد پخش سرد (بلند مدت) خود ميباشد، كه آزمايش توليدات خود را اخيرا باتمام رسانده است. تمامی ماشين آلات اين شركت از بهترين برندهای اروپائی همانند آلمان ، هلند ، ايتاليا ، اسپانيا و سوئيس خريداری و توسط مهندسين ايرانی و خارجی طراحی ، نصب و راه اندازی شده است. محصولات توليدی اين شركت هم اكنون با افتخار و با نوآوريهای منحصر به فرد خود در دسترس شما هموطنان گرامی می باشد واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه تک نان جنوب با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و آموزش دیده ، دانش فنی روز و دقیق ترین تجهیزات و ماشین الات آزمایشگاهی کمپانی های معتبر نظیر MEMERT المان ، تمامی تلاش خود را جهت کنترل کیفیت محصول تولیدی و افزایش رضایتمندی مشتری مینماید. به منظور حفظ و بهبود کیفیت ، با پیاده سازی سیستم HACCP گلوگاه ها را درکل فرایند از مواد اولیه گرفته تا تولید، بسته بندی ، انبارداری و خروج محصول از شرکت شناسایی کرده و تحت کنترل دارد , آزمایشات متعددی به روی مواد اولیه ، محصولات در حین فرایند و محصولات نهایی انجام می دهد. این آزمایشات شامل آزمون های فیزیکی ، شیمیایی و میکروبیولوژی مطابق با استانداردهای ملی ایران می باشد که کیفیت محصولات تک نان را تضمین می نماید.

هنکل بیوتی

محصولات زیبایی هنکل در سراسر جهان در موقعیت رهبری بازار بوده وکسب وکار محصولات، با نام تجاری آن به طور مداوم در حال گسترش است. واحدهای کسب و کار آن در حال تولید وفروش تعداد عظیمی از محصولاتی با کیفیت بالا ،در حوزه (مو، بدن، پوست و دهان)هستند، که در 150 کشور جهان در دسترس قرار دارند .در حال حاضر محصولات شرکت ،در کسب و کارهایی مثل سالن های حرفه ای زیبایی مو که با محصولات برند در حوزه مو کار می کنند، حضور دارد.شرکت می خواهد به گسترش رهبری نوآورانه در بازارهای بزرگ رقابتی، به منظور رشد هرچه بیشتر سهم بازارش ادامه بدهد.در حوزه کسب وکارهای سالن های زیبای مو، شرکت استراتژی جهانی خود را با تمرکز خاص بر تحریک بازارهای نوظهور ادامه می دهد. شرکت، موقعیت های پیشرو در بازار، در تمام بخش های بازار بین المللی را نگه می دارد، محصولات زیبایی هنکل در زمینه رنگ مو ، مراقبت از مو، مراقبت از بدن، مراقبت از پوست و مراقبت از دهان است.

برند DOLE

نام تجاری DOLE تداعی کننده بهترین محصولات با بالاترین کیفیت است. DOLE کماکان ، با ارائه محصولاتی با بالاترین استانداردها به تحقق انتظارات مشتریان ادامه خواهد داد. برای DOLE ، هر کمبودی غیر قابل قبول است. شرکت آسمان آبی پارس در سال 1383 با ایده شناسایی برترین محصولات غذایی و واردات آن تاسیس شد و سعی کرده است تا به این طریق به ارتقاء سلامت غذایی خانواده کمک کند. بر این اساس اولین محصولی که توسط این شرکت وارد کشور شد ، انواع کمپوت آناناس DOLE بود.

برند کانفی

برند کانفی متعلق به شرکت لیدرسان ترکیه می باشد.لیدرسان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پوشک در ترکیه بوده که با انجام سرمایه گذاری های جدید ،مجهز به جدیدترین تجهیزات تولیدی و تکنولوژی روز دنیا شده است.این شرکت با پیروی از اصول بنیادی خود تولید محصولاتی با کیفیت بالا و در بهترین شرایط را در دستور کار خود قرار داده است تا بتواند سهمی را در شادی و نشاط کودکان و مادران داشته باشد .این شرکت محصولات متنوع خود را با برند های زیر: Confy baby,confy lady,confy adult,babylook,new baby,pipero در بازار عرضه می کند .شرکت بازرگانی شاهرضایی گلپایگانی با اخذ کلیه مجوزهای لازم از سوی وزارت بهداشت ایران اقدام به واردات آن ها نموده است.

هپی فارم

محصولات هپی فارم از سری محصولات غذایی شرکت تاک آریا تجارت می باشد که با بهرمندی از مواد اولیه مرغوب و روش تولید مناسب علاوه بر اینکه کاملا طبیعی و بدون مواد نگهدارنده است؛از طعمی واقعی و دلپذیر برخوردار است.

تن ماهی کاریبو

شرکت راشا توسعه آریانا تولیدکننده محصولات (کنسرو تن‌ماهی) با برند کاریبو می‌باشد. تن ماهی کاریبو از مرغوب‌ترین ماهی‌های تن (گیدر یا هوور) تهیه می‌شود. توجه ویژه به کیفیت و حفظ ارزش تغذیه‌ای مطابق با استانداردهای روز دنیا و نظارت دقیق واحد کنترل کیفیت کارخانه در تولید کاملاً بهداشتی این محصولات، از جمله اهداف اصلی این تولیدکننده می‌باشد.

شرکت ارمغان به شهد چیچست

شرکت عسل میرنجمی (ارمغان به شهد چیچست) با سابقه ای بیش از نیم قرن تجربه موفق در زمینه تولید و بسته بندی عسل، در تلاش بوده تا شیرینی این نعمت الهی را به کام مصرف کنندگان گوارا کند. این شرکت با رعایت استانداردهایGMP ساخته شده و دارای آزمایشگاهی مدرن (سطح یک) بوده و به تمام دستگاههای اتوماتیک تصفیه و بسته بندی مجهز می باشد، که با پرسنلی مجرب، محصولات خود را با بالاترین کیفیت و استانداردهای ملی و بین المللیISO) 22000) عرضه می دارد. این شرکت محصولات خود را در چند کلاس و با توجه به نوع پوشش گیاهی و کیفیت عسل هر منطقه رده بندی کرده است تا مصرف کننده بتواند با توجه به سلیقه خود بهترین انتخاب را انجام دهد.

WordPress Video Lightbox Plugin